Okulda 3 Boyutlu Yazıcı Kullanımı

ArtıBoyut 3D Yazıcı sayesinde çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, mesleki ve sosyal gelişimlerine ivme kazandırın!

 
 
ArtıBoyut 3D Yazıcının kullanımı kolay ve basit arayüzü
Kullanımı kolay ve sade arayüz
ArtıBoyut 3D Yazıcı eğitim kurumları için vazgeçilmez teknolojik özelliklere sahiptir. Öğrenciler, tasarımlarının üretimini yazıcının kullanımı kolay arayüzünden dakikalar içerisinde başlatabilirler. Ayrıca otomatik kalibrasyon sayesinde, hassasiyeti önemli olan yatak kalibrasyonunu elle yapmaya gerek duyulmamaktadır.
Çocuklarda Gelişen hayal gücü ve yaratıcılık
Gelişen hayal gücü ve yaratıcılık
Uluslararası Eğitim Teknolojileri Topluluğu'na göre 5 sene içerisinde 3D yazıcıların, nesnelerin interneti (Internet of Things), giyilebilir teknolojiler ve oyunlaştırma eğitim teknolojileri arasında yer alacak. ArtıBoyut Eğitim, bu üç teknolojiyi bir arada barındırarak, müfredat hazırlama ve içerik konularında da okullara destek olmaktadır.
Okullarda yeni müfredat ile Araştır-Kurgula-Tasarla-Üret
Araştır-Kurgula-Tasarla-Üret
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni müfredatıyla beraber, 6-7-8. sınıflar için zorunlu olan “Teknoloji ve Tasarım Dersleri” için 3D yazıcılar önemli bir ders elemanı olmuştur. Örneğin, laboratuvarda Araştır-Kurgula-Tasarla-Üret aşamaları şeklinde ilerleyen ders içeriğinde, “Üret” kısmı 3D yazıcıyla sağlanmaktadır.
Eğitimde ArtıBoyut farkını yaşayın
Öğrencilerin ilkokuldan başlayarak fizik, kimya, matematik, biyoloji, mimarlık, endüstriyel tasarım alanlarında ve daha bir çok alanda ufuklarını genişletmelerine yardımcı olmak için şimdi ArtıBoyut ayrıcalığını yaşama zamanı. Kolay kullanımı, yüksek baskı kalitesi, otomatik kalibrasyonu ve uzaktan kontrol gibi benzersiz özellikleriyle ArtıBoyut kullanın, eğitimde fark yaratın...
Eğitimde ArtıBoyut farkını yaşayın