Hizmetlerimiz

3D Tarama Hizmeti

Ürün, değerli eşya veya sizlerin dijital modellerini hızlı ve kolay bir şekilde 3D stüdyomuzda dijital ortama birebir ölçülerde aktarıyoruz. Dilerseniz bu dijital modellerinizi, 3D çıktı almak için de kullanabilirsiniz. Bu yeni teknolojiyi siz de denemek ister misiniz? Bu konuyla ilgili fazla bilgi 3D Tarama Hizmeti sayfamızda.

Maket Üretim Hizmeti

İstediğiniz ölçeklerde maketlerinizi ArtıBoyut tasarım ve üretim ekibi ile hayata geçirebilirsiniz! Bilgisayarınızda bulunan gerçek boyutlardaki 3D modellerinizi dilediğiniz boyutlarda orantılı bir şekilde küçülterek maketlerinizi üretmekteyiz. Tek yapmanız gereken maketini yaptırmak istediğiniz modeli bizlere göndermek. Detaylı bilgi için Maket Üretim Hizmeti sayfamızı ziyaret ediniz.

ArtıBoyut 3D Akademi ve Atölye

3D modelleme ve 3D baskı alma ile ilgili atölye çalışmaları yapıyoruz. 3D yazıcılarla daha yakından tanışabileceğiniz ve hatta kullanabileceğiniz bu atölye çalışmaları ile sizler de 3D yazıcılar konusunda bilgi sahibi olabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Atölyelerimizi dilediğiniz bir yerde/mekanda yapıyoruz.

3D Tasarım Hizmeti

Endüstri, mimari, savunma ve uzay gibi alanlardaki projeleriniz için üç boyutlu modelleme ve tersine mühendislik hizmeti vermekteyiz. Bir parçanızın 3D modelini veya fikir aşamasındaki projelerinizi ArtıBoyut tasarım ekibi ile bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. 3D baskı hizmetimiz ile bu tasarımın hızlı prototiplemesini yaptırmak veya son ürün olarak imalat hizmetimizden yararlanmak için İletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Talaşlı imalat ile az sayıda parça ürettirebileceğiniz sanayide bir yer bulamadınız mı? ArtıBoyut Garaj’da istediğiniz ürünü ürettirebilirsiniz. Talaşlı imalat konusunda deneyimli ArtıBoyut üretim ekibiyle ve işbirliği yaptığımız firmalarla sizlere en iyi hizmeti en kısa zamanda sunmaktayız.

3D Baskı Hizmeti

3D tasarımda ve 3D yazıcı teknolojisinde yeniyseniz endişelenmeyin. 3D Modellemede Dikkat Edilmesi Gerekenler ve 3D Yazıcı - Basım Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler sayfalarımızı inceleyin. Daha sonra tasarladığınız veya beğenip indirdiğiniz bir modeli bize gönderin, uygun materyali ve kaliteyi sizin için seçip üretelim.