Hizmetlerimiz
3D Baskı Hizmeti
ArtıBoyut’un tecrübeli mühendislik ekibi, FDM teknolojisine sahip gelişmiş ArtıBoyut 3D yazıcı kullanarak size hızlı ve kaliteli 3D baskı hizmeti vermektedir. 3D baskı hizmetimizden yararlanmak için, 3D modelinizi .STL, .IGES, .STP veya .OBJ dosya uzantısıyla kaydedin ve bize gönderin. Uygun malzemeyi ve kaliteyi sizin için seçip üretelim. Detaylı bilgi 3D Baskı Hizmeti sayfamızda.
3D Tarama Hizmeti
Ürün, değerli eşya veya sizlerin dijital modellerini hızlı ve kolay bir şekilde 3D stüdyomuzda dijital ortama birebir ölçülerde aktarabiliriz. Dilerseniz bu dijital modellerinizi, 3D çıktı almak için de kullanabilirsiniz. Bu yeni teknolojiyi siz de denemek ister misiniz? Bu konuyla ilgili fazla bilgiye 3D Tarama Hizmeti sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
3D Tasarım Hizmeti
Endüstri, mimari, savunma ve uzay gibi alanlardaki projeleriniz için üç boyutlu modelleme ve tersine mühendislik hizmeti vermekteyiz. Bir parçanızın 3D modelini veya fikir aşamasındaki projelerinizi ArtıBoyut tasarım ekibi ile bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. ArtıBoyut'un 3D baskı hizmeti ile bu tasarımın hızlı prototiplemesini yaptırmak veya son ürün olarak imalat hizmetimizden yararlanmak için 3D Tasarım Hizmeti sayfamıza göz atın.
Maket Üretim Hizmeti
İstediğiniz ölçeklerde maketlerinizi ArtıBoyut tasarım ve üretim ekibi ile hayata geçirebilirsiniz! Bilgisayarınızda bulunan gerçek boyutlardaki 3D modellerinizi dilediğiniz boyutlarda orantılı bir şekilde küçülterek ArtıBoyut 3D Printer kullanarak maketlerinizi üretmekteyiz. Tek yapmanız gereken maketini yaptırmak istediğiniz modeli bizlere göndermeniz. Daha fazla bilgi için Maket Üretim Hizmeti sayfamızı inceleyiniz.
3D Yazıcı Akademi ve 3D Yazıcı Atölye
3D modelleme ve 3D baskı alma ile ilgili atölye çalışmaları yapıyoruz. 3D yazıcılarla daha yakından tanışabileceğiniz ve hatta kullanabileceğiniz bu atölye çalışmaları ile sizler de 3D yazıcılar konusunda bilgi sahibi olabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Atölyelerimizi dilediğiniz bir yerde/mekanda yapabiliriz. Bilgi için tıklayınız: ArtıBoyut Akademi ve Atölye
Talaşlı İmalat Hizmeti
Talaşlı imalat ile az sayıda parça ürettirebileceğiniz sanayide bir yer bulamadınız mı? ArtıBoyut Garaj’da istediğiniz ürünü ürettirebilirsiniz. Talaşlı İmalat Hizmeti konusunda uzman ve deneyimli ArtıBoyut üretim ekibiyle ve işbirliği yaptığımız firmalarla sizlere en iyi hizmeti en kısa zamanda sunmaktayız.
3D Yazıcı - Basım Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
CAD programlarında tasarladığınız bir modeli üç boyutlu yazıcınızda üretebilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. 3D yazıcılar, istediğiniz hemen hemen her modeli gerçeğe yakın bir şekilde üretmek için geliştirilmiştir. Ancak bu gerçeklik; yapılan tasarıma, kullanılan malzemeye bağlıdır ve üretim için girilen detaylı ayarlar ile mümkündür. Bu konulardaki detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.
3D Yazıcı Filament Özellikleri
Sizlere üç boyutlu yazıcı filament çeşitlerini ve bunların özelliklerini tanıtmakla birlikte, "filament nedir?" sorusunun cevabını veriyoruz. Bu yazımızda, başlıca filament türleri olan ABS, PLA, PETG, antibakteriyel filament, tahta, ağaç kabuğu, bambu, bronz, pirinç, bakır katkılı filamentler; esnek PLA, şeffaf filament, karbon filament, HIPS ve PVA filamenterlnin özelliklerini okuyacaksınız.
Okullarda 3 Boyutlu Yazıcı Kullanımı
3D yazıcı öğrenim çağındaki, meraklı ve hayal gücü sınırsız çocuklarımız için fikirlerini sonuca dönüştürmeye yarayan bir araçtır. 3D yazıcılar okullara girdikten sonra öğrencilerin fiziksel, zihinsel, mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 3 boyutlu görseller sayesinde, öğrenciler tarafından anlaşılması güç olan konuların anlatılması kolaylaşır.
3D Printer Filamentlerini Saklama Koşulları
Havadaki nemin 3D Printer filamentlerinizi ve 3D baskılarınızı etkilediğini biliyor muydunuz? Filamentlerinizin nemden nasıl etkilendiğini bu yazımızda öğreneceksiniz. FDM 3D Printer için kullanılan tüm plastikler polimerdir, termoplastikler dahil. Polimer bilimi geniş ve karmaşık bir alandır, ancak bir polimerin ne olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Polimer, çok sayıda yinelenen monomerden oluşan bir malzemedir. Bu terimler yerine PVC dersek size daha tanıdık geleceğine eminiz.
3D Yazıcı (3D Printer) Nasıl Çalışır? - Katmanlı Üretim Yöntemleri
Eklemeli imalat (Additive Manufacturing) olarak tanımlanan üretim metodu, üretilmek istenen parçanın CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) modelinin sisteme tanımlanması ile malzemelerin birleştirilmesi ya da kademe kademe eklenmesi ile gerçekleştirilir. Katmanlı üretim denildiğinde akla RP (Rapid Prototyping - Hızlı Prototipleme) ve RM (Rapid Manufacturing - Hızlı Üretim) gelir. Bu üretim metotlarında amaç hızlı bir şekilde teslim edilmesi planlanan parçaların üretimi ve geometrisine dair bilgi edinecek bir prototip hazırlamaktır.
3D Modellemede Dikkat Edilmesi Gerekenler
3D modelleme, tasarım programları ile üç boyutlu objenizin bilgisayar ortamında matematiksel olarak temsil edilmesidir. Modellemede, satın aldığınız üç boyutlu yazıcımızda basım yapmak veya bizlerden 3D baskı hizmeti almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. "3D modelleri hazır olarak nereden bulabilirim?", "Kendi tasarımlarımı nasıl hayata geçirebilirim?", "3D yazıcımda modellerimi sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde nasıl üretebilirim?" gibi sorularınızı cevapladığımız yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.
3D Printer Sektöründe 2017’yi Geride Bırakırken
Belki klasik bir söz, ama zaman gerçekten hızla geçiyor… 3D Printer sektöründe 2017 yılı da bu kurala uyarak, yoğun iş temposu içinde hızla geride kalıyor. Türkiye'nin yerli 3D yazıcı markası ArtıBoyut olarak, Aralık ayının bu son günlerinde sizinle 2017 yılı değerlendirmemizi ve 2018 için planlarımızı paylaşıyoruz. 2017’nin oldukça yoğun ve bir o kadar da verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Yıl boyunca en büyük odağımız, istikrarlı büyümeye ek olarak, sayısı her geçen gün artan müşterilerimize sunduğumuz çeşitli ürün ve hizmetleri ArtıBoyut kalite standartlarında ulaştırmaktı.
Atayurt Okulları ArtıBoyut'u Tercih Etti
Eskişehir'deki Özel Atayurt Okulları da ArtıBoyut 3D Yazıcıyı tercih etti. Düzenlediğimiz eğitim etkinliğinde okulun öğrencilerine 3D Yazıcı eğitimi vererek onları yüksek teknolojiyle tanıştırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Okulun ilkokul öğrencileri 3D Printer teknolojisiyle tanışmış oldular ve Endüstri 4.0’a hazırlanmaya küçük yaşlardan başlayarak eğitim hayatlarında avantaj elde edenlerden oldular. Özel Atayurt Okulları'na ArtıBoyut'u tercih ettikleri için teşekkür eder, öğrencilerine başarılar dileriz.
ArtıBoyut 3D Yazıcı Merzifon'da!
ArtıBoyut, eğitimdeki atılımına devam ediyor. ArtıBoyut 3D Yazıcılar, Hacettepe Üniversitesi tarafından sürdürülen Herkes için Kütüphane projesi kapsamında Prof. Dr. A. Haluk Özen Bilgi ve Öğrenme Merkezi'nde 23 Aralık 2017 Cumartesi gerçekleşen açılış töreniyle hizmete girdi. Böylece, bir eğitim yuvası daha ArtıBoyut 3D Yazıcıyı tercih edenler arasına katıldı. Türkiye'nin 3D yazıcı markası ArtıBoyut, tüketen değil üreten bir nesil yetiştirmek için geliştirdiği projeleri ve sağladığı eğitim programlarıyla, eğitim kurumlarına desteğini devam ettiriyor.
Referanslarımız
Arçelik
Arçelik
Bilkent Üniversitesi
Bilkent Üniversitesi
Gazi Üniversitesi
Gazi Üniversitesi
Ankara Fen Lisesi
Ankara Fen Lisesi
ODTÜ Geliştirme Vakfı
ODTÜ Geliştirme Vakfı
Bilkent Cyberpark
Bilkent Cyberpark
Anova Mühendislik
Anova Mühendislik
Turbotek
Turbotek
Nova Okulları
Nova Okulları
Türkiye Petrolleri
Türkiye Petrolleri
a2labs
a2labs
Teknomer
Teknomer
Kuixo
Kuixo
Hacettepe Üniversitesi - Teknoloji Transfer Merkezi
Hacettepe Üniversitesi - Teknoloji Transfer Merkezi
Hacettepe Üniversitesi - Herkes İçin Kütüphane Projesi
Hacettepe Üniversitesi - Herkes İçin Kütüphane Projesi
Ankara Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi
Ankara Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi
BKS Cam
BKS Cam
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Une Labs
Une Labs
Hercules Wear
Hercules Wear

Belki klasik bir söz, ama zaman gerçekten hızla geçiyor… 3D Printer sektöründe 2017 yılı da bu kurala uyarak, yoğun iş temposu içinde hızla geride kalıyor. ArtıBoyut olarak, Aralık ayının bu son günlerinde sizinle 2017 yılı değerlendirmemizi ve 2018 için planlarımızı paylaşıyoruz.

2017’nin oldukça yoğun ve bir o kadar da verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Kataloğumuza eklediğimiz her yeni ürün ve hizmet, bizim için yeni bir soluk ve yeni ufuklar demek. Yıl boyunca en büyük odağımız, istikrarlı büyümeye ek olarak, sayısı her geçen gün artan müşterilerimize sunduğumuz çeşitli ürün ve hizmetleri ArtıBoyut kalite standartlarında ulaştırmaktı. Türkiye’nin her bölgesine dağılmış çeşitli sektörlerdeki değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerin bir sonucu olarak, bu hedefimizi tutturmanın mutluluğunu paylaşmak isteriz.

2017 yılı boyunca katıldığımız etkinlikler ve fuarlar, yaptığımız çeşitli kampanyalar sayesinde ArtıBoyut kalitesini daha geniş kitlelere ulaştırdık. 2018 yılında yapmayı planladığımız sürpriz kampanyalardan ve etkinliklerden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Yazının devamını aşağıda bulabilirsiniz.

ArtiBoyut Kurucu Ortağı Erdem Çağatay, 2017 yılını değerlendiriyor.

 

ArtıBoyut sosyal medya hesapları
ArtıBoyut Facebook hesabı ArtıBoyut Twitter hesabı ArtıBoyut Instagram hesabı ArtıBoyut Linkedin hesabı

 

3 Yeni 3D Printer Modeli

ArtıBoyut kalitesinin ve yenilikçiliğinin ana kaynağı, şirketin ilk günlerinden beri AR-GE faaliyetlerine özel bir önem vermemiz. Bu nedenle, 2017 boyunca da AR-GE çalışmalarımız hız kesmeden devam etti. 2017 yılına baktığımızda, ArtıBoyut A1 Akıllı 3D Yazıcı modelimize ek olarak, ArtıBoyut ailesine birbirinden yetenekli 3 yeni 3D Printer ekledik. Bu sayede, ArtıBoyut’un hitap ettiği 3D Printer segmentlerini ve sektör yelpazesini kaliteden ödün vermeden genişlettik.

 • Yatak kalibrasyonu gerektirmeme,
 • Yüksek güvenirlilik,
 • Kullanımı kolay yazılım,
 • Yüksek baskı kalitesi,
 • Zengin malzeme desteği,
 • Sade ve kullanışlı dokunmatik arayüz
 • Şık tasarım

her ürünümüz için standart özellikler. Bu nedenle, aşağıda ArtıBoyut 3D Yazıcıları birbirinden ayıran ana özelliklerden kısaca bahsetmek istiyoruz. ArtıBoyut 3D Printer modellerinin detaylı özelliklerine ve destekledikleri filament türlerine her modelin kendi sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

ArtıBoyut A0 3D Yazıcı

Giriş seviyesi 3D Yazıcı modelimiz ArtıBoyut A0 3D Yazıcı hobi amaçlı kullanımlarda, eğitim kurumları ve okullarda yüksek performansı uygun fiyatla sunuyor. A0, uygun fiyatına ek olarak:

 • Kalibrasyon gerektirmeyen yatak sistemi,
 • Sade ve kullanışlı dokunmatik arayüz,
 • Yüksek baskı kalitesi,

gibi sınıfının en iyi özelliklerini sizlerle buluştururken, 3D baskıyı eğlenceye dönüştürüyor. A0’ın sağladığı baskı alanı ise ⌀ 200 x Y 270 mm.

ArtıBoyut A0 3D Yazıcı satın almak için buraya tıklayın ya da bizimle iletişime geçin.

ArtıBoyut A0 3D Printer
ArtıBoyut A0

 

ArtıBoyut A1 Akıllı 3D Yazıcı

ArtıBoyut A1 Akıllı 3D Yazıcı mühendislik, eğitim ve öğretim, mimarlık, sağlık, moda ve sanat gibi daha birçok 3D printer kullanım alanını kapsıyor. A0'ın teknik özelliklerine ek olarak,

 • HIPS ve alçı filament desteği,
 • Gerçek Esnek Filament basma desteği,
 • Basımı uzaktan kontrol imkanı,
 • Yüksek baskı kalitesi,

sunuyor. A1 modelinin baskı alanı 225 x 225 x 215 mm. Ayrıca, A1 modeli tamamen kapalı sistem sunarak basım sırasındaki sıcaklığı uygun koşullarda tutuyor. Bu sayede baskı kalitesi en üst düzeye ulaşıyor.

ArtıBoyut A1 Akıllı 3D Yazıcı satın almak için buraya tıklayın ya da bizimle iletişime geçin.

ArtıBoyut A1 3D Printer
ArtıBoyut A1

 

ArtıBoyut A1 Pro Akıllı 3D Yazıcı

ArtıBoyut A1 Pro Akıllı 3D Yazıcı, A1 modelinin yüksek teknoloji özelliklerine ek olarak:

 • 2 adet 3D Printer baskı kafası (ekstrüder),
 • Karbon Fiber, Polikarbonat (PC), Naylon filament ve PVA filament malzemeleriyle 3D baskı özelliği,
 • HD Kamera,
 • Filament Ağırlık Ölçme Sistemi,
 • Filament Algılama Sistemi,
 • 2 kademeli HEPA filtre,

gibi rakipsiz özelliklerle donatıldı. A1 Pro’nun sağladığı baskı alanı:

 • Tek kafayla baskılarda: G 225 x D 225 x Y 215 mm
 • Çift kafayla baskılarda: G 196 x D 225 x Y 215 mm.

ArtıBoyut A1 Pro Akıllı 3D Yazıcı satın almak için buraya tıklayın ya da bizimle iletişime geçin.

ArtıBoyut A1 Pro 3D Printer
ArtıBoyut A1 Pro

 

ArtıBoyut A1 Pro T Akıllı 3D Yazıcı

ArtıBoyut A1 Pro T Akıllı 3D Yazıcı, A1 Pro’nun özelliklerini daha yükseğe taşıyor:

 • Çift kafayla baskıda 600 mm yükseklik,
 • 2 adet 3D Printer baskı kafası (ekstrüder),
 • Karbon Fiber, Polikarbonat (PC), Naylon filament ve PVA filament malzemeleriyle 3D baskı özelliği,
 • HD Kamera,
 • Filament Ağırlık Ölçme Sistemi,
 • Filament Algılama Sistemi,
 • 2 kademeli HEPA filtre,

ArtıBoyut A1 Pro T Akıllı 3D Yazıcı satın almak için buraya tıklayın ya da bizimle iletişime geçin.

ArtıBoyut A1 Pro T 3D Printer
ArtıBoyut A1 Pro T

 

ArtıBoyut’a 4 Ödül

ArtıBoyut olarak, 3D Printer sektöründe çeşitli kategorilerde layık görüldüğümüz 4 ödülün haklı onurunu yaşıyoruz. Bu ödülleri, yaptığımız AR-GE çalışmalarının, kaliteli ürün ve hizmetlerin, başarılı ortaklıkların bir yansıması olarak değerlendiriyoruz. ArtıBoyut 3D Printer, Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği Bitirme Projeleri “Katkı Ödülü”, Bilkent Cyberpark MIS Ödülleri “Pazarlamada En Aktif Firma” ödülü, ISIF'17 “Gümüş Madalya“ ve TechAnkara Proje Pazarı “En Başarılı Girişim Ödülü” alarak 3D printer sektörüne kazandırdıklarıyla takdir topladı.

 

ArtıBoyut 3D Printer 4 Ödül

 

Hizmetlerimiz

ArtıBoyut’un dinamik ve tecrübeli ekibi sayesinde, değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlere bu yıl yenilerini ekledik.

 • ArtıBoyut 3D Yazıcı kullanarak Türkiye’nin her yerine verdiğimiz 3D Baskı Hizmetine ek olarak, Maket Üretim Hizmetimizle istediğiniz ölçeklerde maketlerinizi ArtıBoyut tasarım ve üretim ekibi ile hayata geçirebilirsiniz! Bilgisayarınızda bulunan gerçek boyutlardaki 3D modellerinizi dilediğiniz boyutlarda orantılı bir şekilde küçülterek maketlerinizi üretmekteyiz.
 • 3D Tarama Hizmetimizle, ürün, değerli eşya veya sizlerin dijital modellerini hızlı ve kolay bir şekilde 3D stüdyomuzda dijital ortama birebir ölçülerde aktarıyoruz. Dilerseniz bu dijital modellerinizi, 3D çıktı almak için de kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca, endüstri, mimari, savunma ve uzay gibi alanlardaki projeleriniz için üç boyutlu modelleme ve tersine mühendislik hizmeti vermekteyiz.
 • 3D Tasarım Hizmetimizle, bir parçanızın 3D modelini veya fikir aşamasındaki projelerinizi ArtıBoyut tasarım ekibi ile bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz.
 • Akademi ve Atölye hizmeti ve Talaşlı İmalat Hizmeti de sizlere sunduğumuz hizmetler arasında.

2018 yılında sunmayı planladığımız hizmetlere örnek olarak Kalıp Tasarımı ve İmalatı Hizmeti’ni verebiliriz. Yeni yılda sunmaya başlayacağımız hizmetlerimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlerle paylaşacağız. Ayrıntılı bilgi için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edin ya da bizimle iletişime geçin.

ArtıBoyut Maket Üretim Hizmeti

3D Printer Bilgi Bankası

2017’de verdiğimiz hizmetleri arttırmakla kalmadık, aynı zamanda bir 3D Printer bilgi bankası kurmak için kolları sıvadık. 3D printer çalışma prensibi, 3D printer filamentleri, 3D printer filament fiyatları ve 3D printer parçaları gibi konularda bilgiler içeren 3D Yazıcı Filament Özellikleri, Raft ile 3D Baskı Sırasında Mükemmel Sonuçlar Alın!, 3D Yazıcı Filamenti Alırken Nelere Dikkat Etmeli? Hangi Filamenti Tercih Etmeli?Filamentlerin Detaylı Karşılaştırılması gibi şimdiye kadar eklediğimiz makaleler ve ip ucu yazılarına 3D Printer Bilgi Bankası sayfasından göz atabilirsiniz.

2018 yılında da ArtıBoyut 3D Printer bilgi bankasını çeşitli makalelerle büyütmeyi, bu sayede de sektöre ve kullanıcılarımıza katkı yapmaya devam etmeyi planlıyoruz. Yeni Bilgi Bankası makalelerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

Patentler ve Faydalı Modeller

ArtıBoyut olarak, bir firmanın asıl değerinin sağladığı ürünlere ve hizmetlere ek olarak, ürettiği bilgi (know-how) ve sahip olduğu tecrübe olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, AR-GE çalışmalarımız sayesinde sahip olduğumuz patentlere ve tasarım tescillerine yenilerini ekledik. Aşağıda listesini gördüğünüz patentler ve tasarım tescilleri, aynı zamanda ArtıBoyut 3D Printer modellerini aynı kategorideki ürünlerden ayıran özelliklerin bir kısmını oluşturuyor.

 • 3D Yazıcı Filament Ağırlık Ölçer - Patent
 • 3D Yazıcı Filament Algılayıcı - Patent
 • Üç Boyutlu Yazıcı Yatak (Basım Alanı) - Patent
 • 3D Yazıcı İç Tasarım Tescili
 • 3D Yazıcı Dış Tasarım Tescili

 

Fuarlar ve Etkinlikler

2017 boyunca binlerce kilometre yol katederek ondan fazla fuara katıldık. ArtıBoyut 3D Printer modelleri, benzersiz özellikleriyle görücüye çıktığı her fuarda üstün teknik özellikleri ve tasarımıyla ilgi odağı oldu.

ArtıBoyut’un sadece 2017’de katıldığı başlıca fuarlar:

 • 2 - 4 Mart 2017 - İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı - ISIF’17
 • 6 - 7 Eylül 2017 - Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği (MMG) Fuarı
 • 4 - 8 Ekim 2017 - Sign İstanbul 3DPrintShow
 • 16 Ekim 2017 - TechAnkara Proje Pazarı 2017
 • 27 - 29 Ekim 2017 - İstanbul Maker Faire 2017
 • 2 - 5 Kasım 2017 - 4. Ar-Ge - Sanayi - Akademi (ASA) Buluşması ve SANTEK 2017
 • 17 - 18 Kasım 2017 - Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2017
 • 23 Kasım 2017 - İMECE MakerFest 2017
 • 29 Kasım 2017 - Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi
 • 6 - 9 Aralık 2017 - Türkiye İnovasyon ve Gişirimcilik Haftası
ArtıBoyut'un 2017 de katıldığı 3D Printer Fuarları

Tüm bu yoğun tempo içerisinde tabii ki çocuklarımızı ve gençlerimizi unutmadık. 3D Printer kullanım alanlarından birisi de okullar. Çocuklarımızın parlak bir geleceğe sahip olmaları hedefiyle, onları yüksek teknolojiyle tanıştırıyoruz ve 3D yazıcı eğitimi vererek onları Endüstri 4.0’a hazırlıyoruz.

Bursa'daki Özel Nova Fen ve Anadolu Lisesi ve Eskişehir'deki Atayurt Okulları örneklerinde olduğu gibi, eğitim kurumlarımızı 3D Printer teknolojisiyle tanıştırmakla kalmıyoruz, aynı zamanda düzenlediğimiz etkinliklerle de kurumlarımıza eğitim veriyoruz. 2017 boyunca düzenlediğimiz ve katıldığımız çeşitli etkinliklerle de yarının umutları çocuklarımıza ve gençlerimize 3d modelleme ve 3d baskı eğitimleri verdik. Örneğin, bir etkinlik sırasında öğrenciler TinkerCad ile kendi tasarladıkları satranç taşlarını 3D yazıcımızda üreterek 3D yazıcılar ile tanışmış oldular. Ayrıca, robot programlama etkinliğinde kullanmak üzere robotlarının platformlarını da 3D yazıcılarımızda ürettiler. 2018’de de eğitim çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Okullarda 3D Printer

 

2018’e Girerken

3D Printer sektörü 2017’de olduğu gibi 2018’de de soluk kesen gelişmelere gebe. Gelişen teknolojinin yardımıyla yeni iş modelleri ortaya çıkıyor, verimlilik artıyor, prototipleme ve üretim maliyetleri azalıyor. Tüm bu gelişmelerin ışığında, ArtıBoyut olarak yeni yılda da her zamanki heyecanımız ve dinamik yapımızla yeni ortaklıklar ve projeler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca, bu yıl size tatlı bir sürprizimiz olacak! Bizi takip etmeye devam edin!

Yazımıza son verirken, 2018’in herkes için sevdikleriyle sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını dileriz. Bir sonraki bültenimizde görüşmek üzere.

Saygılarımızla, ArtıBoyut ekibi adına,
Erdem Çağatay,
ArtıBoyut Kurucu Ortağı

 

Okullarda 3D Printer